Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Świerklaniec

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

649 000 zł180 m² 3 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:933 m²

Dom z dużym potencjałem - Świerklaniec Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom do remontu, położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji - Świerklaniec. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł717 m² 299,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana usytuowana na pograniczu miejscowości Świerklaniec / Orzech - na sprzedaż. Parametry nieruchomości: > Nieruchomość gruntowa o powierzchni 717 m2. > media: prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:728 m²

Najważniejsze informacje: powierzchnia użytkowa: 160 m Powierzchnia działki: 728 m Liczba pokoi: 6 Rodzaj zabudowy: wolnostojący Stan wykończenia: bardzo dobry / do zamieszkania Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament nad Zalewem Nakło-Chechło | 40 m | ogród | las | parking Na wynajem komfortowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni ok 40 m , położony w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

657 300 zł84,71 m² 7 759,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

!nowa inwestycja! Nowoczesny i komfortowy apartament z przestronnym tarasem balkonowym w Świerklańcu - w otoczeniu lasu! Brak opłaty pcc! Na sprzedaż przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

1 600 000 zł9 277 m² 172,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W świerklańcu - idealna pod zabudowę wielorodzinną Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9277 m , położona w Świerklańcu , w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

759 000 zł117 m² 6 487,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Najważniejsze informacje: - nowa inwestycja - domy wolnostojące, - stan deweloperski, - wszystkie media, - kupujący nie płaci pcc. ***więcej podobnych ofert na Naszej stronie internetowej: ***.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł2 370 m² 337,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Spokojnej Okolicy! Zabudowa samych Nowych Domów! - Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2370 m2 - położona w Świerklańcu!.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

985 000 zł219 m² 4 498,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:456 m²

Wyjątkowy dom z potencjałem / 149 m2/ fotowoltaika/działka 456 m2 Na sprzedaż przestronny dom, który łączy funkcjonalność, komfort i ogromny potencjał aranżacyjny. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

649 000 zł180 m² 3 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:933 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

699 000 zł132 m² 5 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej z widokową działką w Świerklańcu. Powierzchnia domu - 132m2 Powierzchnia działki - 404m2 Dom składa się z:. Parter: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

799 000 zł2 370 m² 337,13 zł/m²

 

 

 

Świerklaniec,śląskie

649 000 zł180 m² 3 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:933 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

985 000 zł219 m² 4 498,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:456 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Świerklaniec,śląskie

179 000 zł49 m² 3 638,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie 49,19 m z dużym ogrodem ok. 70 m | Świerklaniec (ostożnica) | 1 piętro | do remontu Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,19 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

835 000 zł153 m² 5 453,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż nowy dom wolnostojący w Świerklańcu. Dom o powierzchni 135,65m2 usytuowany na działce ok 360m2. Inwestycja znajduje się w bardzo spokojnym miejscu ale z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świerklaniec,śląskie

1 299 000 zł128 m² 10 174,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:507 m²

Na sprzedaż nowoczesny i urządzony dom w Świerklańcu Atrakcyjna lokalizacja nieopodal Parku Świerklaniec | Gotowy do zamieszkania | 127,67 m | działka 507 m2 W nasze ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

985 000 zł219 m² 4 498,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:456 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

799 000 zł2 370 m² 337,13 zł/m²

 

 

 

Świerklaniec,śląskie

210 000 zł748 m² 280,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 2177/104 Świerklaniec Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 748 m , położona w spokojnej, widokowej części Świerklańca. Działka ma kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

410 000 zł1 390 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

ferujemy na sprzedaż działkę w Świerklańcu przy ulicy 3 maja! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1390 m . Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rogowa

Świerklaniec,śląskie

209 000 zł735 m² 284,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 2178/104 Świerklaniec Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 735 m , położona w spokojnej, widokowej części Świerklańca. Działka ma kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rogowa

Świerklaniec,śląskie

209 000 zł736 m² 283,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 2179/104 Świerklaniec Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 736 m , położona w spokojnej, widokowej części Świerklańca. Działka ma kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zielona

Świerklaniec,śląskie

670 000 zł100 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, usytuowany w Świerklańcu, o powierzchni użytkowej 100 m2, działka 250 m2, sprzedam, 670 000 zł. Oferta bez prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Świerklaniec,śląskie

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami oferty domu położonego w Świerklańcu! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 100 m2. Dom z lat 30.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

3 500 zł74 m² 47,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, energooszczędne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone w nowo wybudowanym apartamentowcu w Świerklańcu tuż przy lesie. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

657 300 zł85 m² 7 759,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Apartamenty w Tarnowskich Górach - Spokojna Lokalizacja Blisko Natury! Kupujący nie płaci pcc! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo powstałej inwestycji obejmującej 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

699 000 zł132 m² 5 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Świerklaniec,śląskie

510 000 zł67 m² 7 639,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

554 300 zł74 m² 7 449,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

639 000 zł100 m² 6 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż 2 ostatnie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej znajdujące się w przepięknej okolicy 5 min od jeziora Nakło-Chechło. Zlokalizowane w otoczeniu zieleni, pól, lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

189 000 zł592 m² 319,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w wyjątkowej lokalizacji Wyjątkowa Okazja! Widokowe Działki Budowlane w Świerklańcu - Oaza Spokoju i Natury! Zainwestuj w swoją przyszłość i zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radzionkowska

Świerklaniec,śląskie

849 000 zł140 m² 6 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Poznaj swój nowy adres Świerklaniec, ul. Radzionkowska Powierzchnia domu: 141 m Powierzchnia działki: 550 m Garaż | Piwnica z warsztatem | Prywatny ogród | Basen Przestrzeń która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

525 000 zł68 m² 7 729,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzy Ci się spokojne miejsce, widok drzew za oknem, zapach lasu czy śpiew ptaków? Jeśli tak to mamy nową wyjątkową inwestycje apartamentów w sąsiedztwie enklawy lasu. To wszystko znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Świerklaniec,śląskie

759 000 zł90 m² 8 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:313 m²

Nowoczesność i komfort na kameralnym osiedlu w świerklańcu Oto dom, świetne miejsce, wszędzie blisko - czego chcieć więcej. Doskonałe miejsce do zamieszkania, a być może i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

695 000 zł101 m² 6 881,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na prestiżowym, zamkniętym osiedlu w Świerklańcu Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

695 000 zł180 m² 3 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:933 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

695 000 zł101 m² 6 881,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

530 000 zł80 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:688 m²

Dom wolnostojący, parterowy z podpiwniczeniem w Świerklańcu. Powierzchnia domu: ok. 80 m - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, 2 przedsionki. Powierzchnia działki: 688 m oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

799 000 zł2 370 m² 337,13 zł/m²

 

 

 

Świerklaniec,śląskie

523 900 zł66 m² 7 929,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzy Ci się spokojne miejsce, widok drzew za oknem, zapach lasu czy śpiew ptaków? Jeśli tak to mamy nową wyjątkową inwestycje trzydziestu apartamentów w sąsiedztwie enklawy lasu. To wszystko.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij