Dom
Świerklaniec, śląskie
- 759 000 zł
- 75 m²
- 10 120 zł/m²
Sebastian Raszew...
Skontaktuj się
Dom
Świerklaniec, śląskie
zaktualizowane:
26 kwietnia 2026
Dom
Zaktualizowane: 26 kwietnia 2026
759 000 zł 75 m² 10 120 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
bliźniak
3
313 m²
garaż w bryle budynku
2012
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
3Powierzchnia działki:
313 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
2012Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 759 000 zł (10 120 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 75 m², 3 pokoje (1 sypialnia), 1 łazienka; stan: wysoki standard (dom pod klucz)
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2012
- technika budowy: tradycyjna; pokrycie dachu: dachówka
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Działka: 313 m²
- kształt: prostokąt; teren pochyły
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
- Wyposażenie: lodówka
- Kuchnia: z oknem
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, piec
- Audyt energetyczny: nie
- Bezpieczeństwo: alarm
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: SR Biuro Nieruchomości Sebastian Raszewski, zaktualizowane: 26.04.2026
- numer ogłoszenia: SRN-DS-30
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Świerklaniec, tarnogórski, śląskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, las
- cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
NOWOCZESNOŚĆ i KOMFORT na KAMERALNYM OSIEDLU w ŚWIERKLAŃCU Oto dom - świetne miejsce, wszędzie blisko - czego chcieć więcej. Doskonałe miejsce do zamieszkania, a być może i do pracy. W domu bez wątpienia można urządzić biuro. Jednak skupmy się na MIESZKALNYCH walorach nieruchomości: bryła budynku - BLIŻNIAK - na sprzedaż 1/2 parterowego domu o powierzchni użytkowej 75 m2, garaż w bryle domu, przynależne prywatne miejsce parkingowe. (...)